ENG
LOGIN

iletişim

iletişim

T: +90 212 244 71 71
F: +90 212 244 71 81
E: info@ci.com.tr
www.contemporaryistanbul.com

 

konum

CONTEMPORARY ISTANBUL OFİS

Bankalar Caddesi Bereketzade Mahallesi Nazlı Han No: 26/2
34420 Karaköy / Beyoğlu / İstanbul
CI Ofis

haberdar olun

yeni duyurulardan haberdar olmak için üye olun

kariyer

İş başvurularınızı emre@ci.com.tr mail adresine iletebilirsiniz

ci ekip

Melih İsmail İnan

Fuar Koordinatörü

melih@ci.com.tr

Zeynep Akdamar

VIP İlişkileri Yöneticisi

zeynepa@ci.com.tr

Burcu Öztürkler

İş Geliştirme ve Özel Projeler Yöneticisi

burcu@ci.com.tr

Ada Türemiş

Katılımcı İlişkileri Koordinatör

ada@ci.com.tr

Melis Elçi

VIP İlişkileri Koordinatörü

melis@ci.com.tr

Elif Temizkan

Katılımcı İlişkileri

elif@ci.com.tr

Pelin Aktaş

VIP İlişkileri Asistanı

pelin@ci.com.tr

Fazilet Karakuzu Veselik

Medya İlişkileri ve İletişim Yöneticisi

fazilet@ci.com.tr

Merve Gülay

VIP Lojistik Asistanı

merve@ci.com.tr

Yeşim Yaşar

Sponsorluk İlişkileri Yöneticisi

yesim@ci.com.tr

Emre Teoman

Medya İlişkileri ve İletişim Asistanı

emre@ci.com.tr

Emre Oksal

Grafik Tasarımcı

emre@ikonevents.com

Defne Tulga

Özel Projeler Yöneticisi

defne@ci.com.tr

Gülten Cebeci

Lojistik Yöneticisi

gulten@ikonevents.com

Seda Demirel

Asistan

seda@ci.com.tr

Ali Vardar

Lojistik Operasyon Yöneticisi

ali@ikonevents.com

Onur Öztürk

Finans Sorumlusu

onur@ci.com.tr

PR ve Reklam Ajansları

Ogilvy

Creative, PR and social media communications in Turkey

Sutton

International public and press relations

P Art Communication

Public and press relations in Russia