ENG
LOGIN

iletişim

iletişim

T: +90 212 244 71 71
F: +90 212 244 71 81
E: info@ci.com.tr
W: www.contemporaryistanbul.com

 

konum

CONTEMPORARY ISTANBUL
Bankalar Cad. Nazlı Han No: 26/2 Karaköy Beyoğlu / Istanbul, Turkey

haberdar olun

yeni duyurulardan haberdar olmak için üye olun

kariyer

İş başvurularınızı emre@ci.com.tr mail adresine iletebilirsiniz

ci ekip

Aslı Ünal

Katılımcı İlişkileri Yöneticisi

asli@ci.com.tr

Zeynep Akdamar

VIP İlişkileri Yöneticisi

zeynepa@ci.com.tr

Burcu Öztürkler

İş Geliştirme ve Özel Projeler Yöneticisi

burcu@ci.com.tr

Gözde Gazioğlu

Medya İlişkileri ve İletişim Direktörü

gozde@ci.com.tr

Melis Elçi

VIP İlişkileri Asistanı

melis@ci.com.tr

Yeşim Yaşar

Sponsorluk İlişkileri Yöneticisi

yesim@ci.com.tr

Emre Teoman

Medya İlişkileri ve İletişim Asistanı

emre@ci.com.tr

Yeşim Hamzalar

Dijital İletişim Müdürü

yesimh@ci.com.tr

Neşegül Kaykana

Finans Müdürü

nesegul@ci.com.tr

Onur Öztürk

Finans Asistanı

onur@ci.com.tr

Seda Demirel

Asistan

seda@ci.com.tr