ENG
LOGIN

iletişim

iletişim

T: +90 212 244 71 71
F: +90 212 244 71 81
E: info@ci.com.tr
www.contemporaryistanbul.com

 

konum

CONTEMPORARY ISTANBUL OFİS

Bankalar Caddesi Bereketzade Mahallesi Nazlı Han No: 26/2
34420 Karaköy / Beyoğlu / İstanbul
CI Ofis

haberdar olun

yeni duyurulardan haberdar olmak için üye olun

kariyer

İş başvurularınızı emre@ci.com.tr mail adresine iletebilirsiniz

ci ekip

Zeynep Akdamar

VIP İlişkileri Yöneticisi

zeynepa@ci.com.tr

Aslı Ünal

Katılımcı İlişkileri Yöneticisi

asli@ci.com.tr

Burcu Öztürkler

İş Geliştirme ve Özel Projeler Yöneticisi

burcu@ci.com.tr

Ada Türemiş

Katılımcı İlişkileri Koordinatör

ada@ci.com.tr

Melis Elçi

VIP İlişkileri Asistanı

melis@ci.com.tr

Yeşim Yaşar

Sponsorluk İlişkileri Yöneticisi

yesim@ci.com.tr

Yonca Keremoğlu

Medya İlişkileri ve iletişim Asistanı

yonca@ci.com.tr

Emre Teoman

Medya İlişkileri ve İletişim Asistanı

emre@ci.com.tr

Emre Oksal

Grafik Tasarımcı

emre@ikonevents.com

Defne Tulga

VIP İlişkileri Asistanı

defne@ci.com.tr

Gülten Cebeci

Lojistik Yöneticisi

gulten@ikonevents.com

Ali Vardar

Lojistik Operasyon Yöneticisi

ali@ikonevents.com

Kıvılcım Şimşek

Lojistik Operasyon Yöneticisi

kivilcim@ikonevents.com

Onur Öztürk

Finans Asistanı

onur@ci.com.tr

Seda Demirel

Asistan

seda@ci.com.tr