LOGIN

Londra'da Maleki Ailesinin Ev Sahipliğinde Contemporary Istanbul’un 12. Senesi Şerefine Yemek Daveti Verildi.

25 Mayıs günü  Londra’da  240 seçkin davetli Fatima ve Eskander Maleki’nin evinde Contemporary Istanbul’un 12. senesini kutlamak için bir araya geldi.

Dünyanın önde gelen koleksiyonerleri arasında yer alan ve aynı zamanda sanat hamileri olan Fatima ve Eskander Maleki ve kendilerinin sanata olan tutkusunu paylaşan, yıllardır çağdaş sanat dünyasında tecrübesi bulunan oğulları Kamiar Maleki’nin Contemporary Istanbul’un fuar direktörü pozisyonuna gelmesini kutladılar.

Davet seçkin koleksiyonerlere, sanat profesyonellerine, sanatçılara ve basın mensuplarına ev sahipliği yaptı. Contemporary İstanbul Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli ve Contemporary İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Hasan Bülent Kahraman davette hazır bulundular.

Açılış konuşmasında CI Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli Contemporary Istanbul ailesinin yanı sıra İstanbul adına Maleki ailesine etkinliği organize ettikleri için teşekkür etti.  Güreli misafirleri İstanbul’un en eski ve seçkin sanat fuarı olan CI’nin 12.edisyonu ile birlikte aynı hafta gerçekleşecek olan önemli sanat etkinliklerini ziyaret etmeye  davet etti.

 

Tüm Haberler